Perex
Úplná pravidla spotřebitelské soutěže ''Každý má svůj příběh. Jaký bude ten tvůj?'', která probíhá od 29. 9. do 27. 10. 2020.
Perex
Pro křesťany jsou Velikonoce nejdůležitějším svátkem v roce. Přesto se zdá, že jejich váha v naší kultuře pomalu klesá a namísto tradičních Velikonoc lidé oslavují spíš jaro jako takové. Velikonoční tradice se drží ve třech čtvrtinách českých domácností. Které tradice už jsou dávno zapomenuté a bez kterých si Velikonoce nedokážeme představit?
Perex
Nejprodávanější vodka v Česku tradiční značky Božkov, která letos slaví 100. výročí, získala ocenění v mezinárodní soutěži World Drinks Awards 2019. V soutěži obdržela 1. místo mezi účastněnými čistými vodkami z České republiky.
Perex
Božkov Vodka is the best-selling vodka in Czech Republic and now it has won a prize in World Drinks Awards competition. To be precise Božkov Vodka has won 1st prize among other participating Czech vodkas. Božkov is celebrating an centenary anniversary this year and this international success is a really nice reward for a century of a hard work.